Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na al. Warszawskiej w Lublinie, są ranni

Utworzony przez engelbert233, 27 kwietnia 2010 r. o 08:25 Powrót do artykułu
gdyby szanowny kierowca tira nie oglądał się za dupami to by nie było całego cyrku. ot co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
Nie no słuchaj gościu, bo kierowca ciężarówki by ot tak sobie bez powodu rozbijał ciężarówkę wartą ponad milion złotych, bo chce kierowcom osobówek na złość zrobić? Z tego co wiem to ładunki wahają się od 15 do 30 ton, trzeba bez przerwy uważać, bo można wylecieć z roboty, czas też goni bo w tej robocie czas to pieniądz. Wyjedzie taki młot na ulice i zajeżdża drogę, bo mu się na obiadek mamusi śpieszy, a taka ciężarówka ważąca 40 ton nei zahamuje w miejscu jak osobówka. Nauczmy się kultury i zrozumienia dla kierowców ciężarówek czy nawet autobusów miejskich, czasami autobus MPK włączy kierunkowskaz by wyjechać z zatoki, ale żaden go nie puści, potem się dziwią, że kierowcy wyjeżdżają na chama z zatoki. Najpierw zacznijcie od siebie, nie palcie głupola, tylko wystarczy odrobinę kultury na drodze i każdy będzie zadowolony.
No właśnie.Ważący kilkadziesiąt ton samochód ciężarowy,nie zatrzyma się w miejscu jak sam napisałeś.Wniosek z tego?Oczy dookoła głowy i myślenie też niestety za innych (osobowych z resztą też to dotyczy) i odpowiedni odstęp od poprzedzającego pojazdu. a nie 'siedzenie' mu na zderzaku jak to często bywa.Jeździłem kilka lat ciężarówkami (różnymi samochodami-ciężarowymi,dostawczymi i osobowymi zrobiłem prawie milion kilometrów i nigdy nie spowodowałem nawet najmniejszej kolizji),rzuciłem tą robotę właśnie z powodów które podałeś-czas goni,szef opierdziela a i miśki za każdym prawie krzakiem,poza tym dosyć miałem bandy rozwydrzonych małolatów którzy na koszt P.U.P. zrobili prawko kat.CE i po przejechaniu 300 km ciągnikiem siodłowym myślą że są królami szos i super kierowcami.Szerokości życzę myślącym-nie ważne z jakich samochodów.A bezmózgom?Cóż,znajdą swoje drzewo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież widać na zdjęciu wyraźnie: opel astra, citroen megane i tir.
Jaja sobie robisz,czy serio piszesz? Mi się zawsze wydawało że meganka to model Renault,ale mogę się mylić... :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są skutki jak sie wyprzedza tira a potem wali w heble Teraz se miszczo pojeździ PKS-em
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, jak tir wjeżdża w samochody stojące w korku na wlocie do Lublina, to jaka tu mowa o wyprzedzaniu tira i hamowaniu?! Połowa z was nie ma pojęcia o tym co się stało i brednie wypisujecie. Wina tirowca jest ewidentna, zagapił się i walnął w osobówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej osobowce drodzy panowie jechala kobieta w ciazy, to cud ze wyszla z tego bez wiekszych obrazen.gdyby siedziala na tylnym siedzeniu, pewnie by juz jej nie bylo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiry na tory!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poland napisał:
po co wogóle jakiś pismak napisał te kilka zdań skoro samo zdjęcie mówi wszystko,widać na nim marki samochodów oraz miejsce wypadku,opel renault oraz tir,a co to za nowa marka samochodu ten tir,w waszaej gazecie to dzieci pracują czy osoby niepełnosprawne ???
Witam, całkowicie nie rozumiem pana wpisu. Czy wg pana "Dziennik" miał opublikować tylko zdjęcie i nic nie napisać? Czy widział pan tego typu artykuły na jakimkolwiek portalu? Poza tym w tekście wyraźnie jest napisane "dwa samochody osobowe ORAZ tir". Nikt tu nie pisze o marce TIR. Wydaje mi się, że ten artykuł nie wymaga szczególnego wytężania intelektu. Należy tylko czytać powoli i ze zrozumieniem. Co do zarzutów innych (bądź tych samych osó. Artykuł był aktualizowany na bieżąco. Zdjęcie dodane zostało dopiero po jakimś czasie. Na początku pojawiła się informacja, że w wypadku brał udział citroen. Po dodaniu zdjęcia, gdy okazało się, że to renault, zaktualizowaliśmy treść. W przeciwieństwie do innych portali tylko u nas można obejrzeć zdjęcie z tego zdarzenia. Podaliśmy tę informację najszybciej. Wydaje mi się, że jesteśmy w porządku wobec naszych Internautów. Lubimy krytykę, ale konstruktywną.
Ostatnio edytowany 27 kwietnia 2010 r. o 22:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moderator napisał:
Witam, całkowicie nie rozumiem pana wpisu. Czy wg pana "Dziennik" miał opublikować tylko zdjęcie i nic nie napisać? Czy widział pan tego typu artykuły na jakimkolwiek portalu? Poza tym w tekście wyraźnie jest napisane "dwa samochody osobowe ORAZ tir". Nikt tu nie pisze o marce TIR. Wydaje mi się, że ten artykuł nie wymaga szczególnego wytężania intelektu. Należy tylko czytać powoli i ze zrozumieniem. Co do zarzutów innych (bądź tych samych osó. Artykuł był aktualizowany na bieżąco. Zdjęcie dodane zostało dopiero po jakimś czasie. Na początku pojawiła się informacja, że w wypadku brał udział citroen. Po dodaniu zdjęcia, gdy okazało się, że to renault, zaktualizowaliśmy treść. W przeciwieństwie do innych portali tylko u nas można obejrzeć zdjęcie z tego zdarzenia. Podaliśmy tę informację najszybciej. Wydaje mi się, że jesteśmy w porządku wobec naszych Internautów. Lubimy krytykę, ale konstruktywną.
tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...